Odstránenie cievok na tvári | Dermapoint

Odstránenie cievok na tvári

Najefektívnejšia liečba rozšírených cievok na tvári!

Priebeh ošetrenia 

Na odstránenie jemných cievok na tvári pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL) obvykle postačia 2 až 3 zákroky v závislosti od množstva rozšírených cievok. Na odstránenie hrubších cievok pomocou koherentného Nd:YAG lasera je potrebný 1 až 2 zákroky. Laserové svetlo sa dostane pod povrch kože a zataví cievku pôsobením na krvné farbivo. Cievka sa stratí už po jednom ošetrení - vysoko efektívne a trvalé.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

 

Moderná medicína si vie v súčasnej dobre poradiť s rozšírennými cievkami rôznej velkosti a to takmer bezbolestne a bez vyradenia pacienta z pracovného procesu. Medzi spoľahlivé a účiné metódy patrí IPL – ošetrenie pulzným svetlom a Nd:YAG laser. 

 

IPL a Nd:YAG laserové zákroky  sú momentálne sú momentálne považované za najefektívnejšie v boji s rozšírenými cievkami - po jednom ošetrení sa vám stratí až približne 50 – 70 % cievok v závislosti od ich charakteru. Treba pamätať však aj na to, že je to prísne individuálne. Ak pacient príde včas a rozsah poškodenia nie je veľký, výborné výsledky sú už po prvom ošetrení. Menšie cievky na koži do priemeru 1 mm je možné odstrániť pomocou IPL Lumenis M22 a väčšie cievky do priemeru 4 mm pomocou koherentného laserového lúča - Nd:YAG lasera. Vysoká energia laserového lúča sa vychytá krvným farbivom v cievke, ktoré sa rozloží a upchá poškodenú cievku, tá sa časom vstrebe. Touto metódou vieme odstrániť cievky do priemeru 4 mm. Cievky o priemere väčšom ako 4 mm sa musia odstrániť chirurgicky alebo vnútro-cievnym laserom. Odstraňovanie cievok väčších ako 4 mm je mimo oblasti kožného lekárstva a spadá do oblasti chirurgie.

Výhody odstránenia rozšírených cievok laserom

  • Neinvazívna metóda.
  • Zákrok je bezbolestný.
  • Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie.
  • Najmodernejšia metóda s vynikajúcimi výsledkami.
  • Bez vyradenia pacienta z pracovného procesu.
  • Rýchla rekonvalescencia.
  • Vhodné pre odstránenie cievok až do priemeru 4 mm.

Novinka v odstraňovaní cievok na tvári - Lumenis M22

Odstraňovanie cievok teraz prostredníctvom unikátneho prístroja LUMENIS M22! Najefektívnejší prístroj LUMENIS M22 poskytuje bezkonkurenčnú efektívnosť ošetrení pri zachovaní maximálneho komfortu pre klienta a zížení počtu opakovaní ošetrení!

Prečo cievky praskajú? 

Môže za to genetika alebo ľudský faktor? Rozšírenie červených žiliek (odborne kuperóza) vzniká v dôsledku straty elasticity ciev, tie praskajú a pod kožou presvitajú. V pozadí tohto problému je aj genetická predispozícia, ktorá však môže byť výrazne ovplyvňovaná vonkajšími aj vnútornými faktormi. Najčastejšie sa tento problém prejaví na namáhaných častiach pokožky, teda na tvári a končatinách. Najčastejšou príčinou tohto problému sú  poruchy hlbokého žilového systému dolných končatín  zapríčinené zlou životosprávou, tehotenstvo, nedostatok pohybu, nadváha, dlhodobé státie alebo sedenie. Väčšinu rozšírených cievok je možné úspešne odstrániť, problém však musí posúdiť odborník.

Čo z vonkajších faktorov vplýva na výskyt rozšírených cievok?

Napríklad poruchy hlbokého žilového systému dolných končatín zapríčinené zlou životosprávou, tehotenstvo, nedostatok pohybu, nadváha, dlhodobé státie alebo sedenie.

Možné oblasti ošetrenia

  • Tvár 
  • Končatiny

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
Odstránenie cievok na nose laserom1 zákrok 60€54€6€
Odstránenie cievok - nos a prilahlé časti líc1 zákrok75€68€7€
Odstránienie cievok - nos a celé líca1 zákrok 110€99€11€
Odstránenie cievok celá tvár1 zákrok 126€113€13€
Angiomy počet 10 a viac1 zákrok115€
Angiomy (cievné tumorčeky) do počtu 11 zákrok35€
Angiomy do počtu 101 zákrok 82€
Oheň (vrodená cievna porucha) v závislosti od od rozsahu a farby1 zákrok od 50€ do 165€
kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Základné kožné vyšetrenie1 sedenie18€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Registračný poplatok1 sedenie18€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie20€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook